Pracownia

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą zrealizować swoje projekty (co-working) lub skorzystać z naszej oferty produktów i usług. Jeśli prowadzicie warsztaty i szukacie ciekawego miejsca na ich realizację jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

Zróbmy coś razem!

Dla architektów wnętrz mamy ciekawe rozwiązania i niemal nieograniczone możliwości dostosowania naszych produktów do wystroju danego mieszkania, domu czy biura.

 

Dla firm szukających ciekawych form spędzenia wolnego czasu dla swoich pracowników czy integracji zespołu prowadzimy warsztaty stacjonarne i wyjazdowe. Zapraszamy na twórcze warsztaty w ramach team building 🙂

 

Co-workinng dla  projektantów i pasjonatów ceramiki  udostępniamy sprzęt potrzebny w realizacji dizajnerskich przedsięwzięć.
Dla studentów mamy propozycje odbycia u nas praktyki.

Pracownia została założona przez Hannę Kłapcię, absolwentkę wydziału Ceramiki i Szkła Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im.Eugeniusza Gepperta.

CO-WORKING
 
Pracownia wyposażona jest m.in w:
-piece do wypału ceramiki
-piec do wypału szkła
-koła garncarskie
-walcarkę
-narzędzia drewniane, metalowe do formowania ręczneg
-drukarkę 3D drukującą filamentami ABS oraz PLA
-dostęp do Wi-Fi
 
Dołączając do naszej ekipy dostajesz także miejsce na regale, do przechowywania prac i swoich rzeczy, wsparcie w zakresie technologii ceramiki-chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem:)
Wypały rozliczamy wg. ilości prac, materiały typu glina/masa lejna/szkliwa etc. zapewniasz sobie wg. własnych potrzeb.
 
Cennik:
20h  500pln/mies
open 650pln/mies
(bez ograniczeń godzinowych)

Skontaktuj się