Ceramika Raku

Warsztaty japońskiej sztuki RAKU

Tworzenie i wypał Ceramiki w Japońskim Stylu!

Zapraszamy Cię na niezapomniane warsztaty Raku, które odbędą się w Dolinie Baryczy urokliwym miejscu zaledwie 45 km od Wrocławia. Pragniemy podzielić się z Tobą tajemnicami tworzenia ceramiki, zapewniając przy tym relaksującą atmosferę i profesjonalne wsparcie.Co zawiera warsztat:

  •  Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie miał okazję stworzyć własnoręcznie naczynia lub skorzystać z już gotowych biskwitów, które następnie zostaną poszkliwione i wypalone w technice Raku.
  • Warsztat lepienia we Wrocławiu: Dla Twojej wygody oferujemy możliwość wcześniejszego ulepienia prac w naszej pracowni we Wrocławiu. Zapraszamy we wtorki i środy od 18:00 do 20:00. Po wyschnięciu, prace zostaną wypalone na 900°C.
  • Jeśli nie masz czasu na lepienie zapewniamy Ci 3 naczynia biskwitowe w cenie warsztatu do wyboru na miejscu.Dla kolekcjonerów piękna w wikszych ilościach będzie możliwość dodatkowego dopienia czarek i miseczek w dniu wypału (20-35pln/szt)
  •  Unikalne Efekty Raku: Twoje dzieła wezmą udział w wypale Raku , gdzie pod naszym fachowym okiem zostaną poszkliwione, wypalone do temp. 960-1010’C, wyciągnięte specjalnymi szczypcami i poddane redukcji w trocinach, aby uzyskać niepowtarzalne efekty
  • Relaks i poczęstunek: Podczas jednodniowego pleneru zapewnimy Ci relaks w naszym pięknym ogrodzie położonym pod lasem. Dodatkowo, będziesz mógł/mogła delektować się kawą z zaprzyjażnionej palarni i japońską herbatą podaną w autorskich ceramicznych naczyniach z Qupracowni.
Namów znajomego do wzięcia udziału w warsztacie, a otrzymacie rabat 15% 
 
 
 

Miejsce

Dolina Baryczy
ul.Sosonowa 9
56-321 Bukowice
 
godzina: 12.00-16.00

Zgłoszenia

info@qupracownia.pl 
tel.: 781250877
 
Termin:  do ustalenia

Cena

490pln

 

Skontaktuj się